Emanetlerinizi Yetim Çocuklarımıza Ulaştırdık

Sosyal Medyada Paylaş

ARAKAN, ROHINGYA VE MYANMAR mülteci kamplarında bulunan yetim çocuklarımıza emanetlerinizi ulaştırdık.

Yetim Çocuklar

EKO Uluslararası Yardım Derneği, Arakan, Rohingya ve Myanmar’da yaşayan mülteci kamplarında yetim çocuklar için önemli bir hizmet yürüttü. Dernek, sizlerin desteğiyle emanetlerinizi yetim çocuklara ulaştırarak, onların yalnız olmadıklarını hissettirmeye çalıştı.

Mülteci kamplarında yaşayan çocuklar, sıkıntılı bir hayat sürdürmek zorunda kalıyorlar. Birçoğu ailesiz ve yalnız kalmış durumda. EKO Uluslararası Yardım Derneği, bu çocukların yalnızlıklarını hafifletmek ve umutlarını yeşertmek için büyük bir çaba harcıyor.

EKO Uluslararası Yardım Derneği, toplanan emanetleri mülteci kamplarındaki yetim çocuklara ulaştırarak, onların yüzlerinde tebessüm oluşturdu. Çocukların mutlu olduğunu gören dernek, çalışmalarına daha büyük bir enerjiyle devam etti.

Derneğimiz, bu çalışmalarıyla yetim çocukların hayatlarını bir nebze de olsa iyileştirmeyi hedeflemektedir. Çocukların yalnız olmadıklarını hissettirmek, onların yaşama bağlılığını arttırmak ve umutlarını yeşertmek için büyük bir özveriyle çalışmaktadır.

EKO Uluslararası Yardım Derneği’nin, bu tür insani yardım çalışmalarına devam edecek olup yardıma muhtaç insanların hayatını kolaylaştırmaya; toplumun tüm kesimlerini kucaklayarak, insanların yaşam standartlarını yükseltmek için mücadele etmeye devam edecektir.

Dernek faaliyetlerimize ait daha fazla fotoğraf ve video arşivine ulaşmak, faaliyetlerimize yönelik daha hızlı bilgi edinmek için Instagram hesabımızı takip edin.

Picture of Eko Uluslararası Yardım Derneği

Eko Uluslararası Yardım Derneği

Yorum bırakın

Bültenimize kaydolun.

KVKK uyarınca bildirmiş olduğunuz e-posta adresinin işleneceğini kabul ve beyan edersiniz.

Scroll to Top