EIAO İngilizce Web Sitesi Açıldı

Sosyal Medyada Paylaş

Eko İnsani Yardım Derneği

Eko International Aid Organization olarak İngilizce Web Sitemiz artık online.

Eko Uluslararası Yardım Derneği olarak faaliyetlerimizi yurt içinde ve yurt dışında tüm hızıyla gerçekleştirmeye başladık. İngilizce web sitemiz de bu hıza kademe atlatmak için artık online! Sizlerden gelen destekler ile yardıma muhtaç, ihtiyaç sahibi insanları hızla tespit edip insani yardımlarımızı yani sizlerin emanetlerinizi yerlerine ulaştırıyoruz. Türkiye ve Türki devletlerden aldığımız destekler kadar dil olarak yabancı olduğumuz, dert olarak asla ama asla yabancı olmadığımız dostlarımızdan da maddi ve manevi destekler görüyoruz. Onların bizlerle iletişimini kolaylaştırmak, faaliyet alanlarımızı bildirmek ve onların da yardımlarını ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırmak için İngilizce web sitemizi oluşturduk.

İngilizce web sitemize ulaşabilmek için web sitemizin üst panelindeki TR EN butonlarından EN butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz gibi https://e-iao.com/en linkinden de ulaşabilirsiniz.

Sizlerin desteği ile insani yardım faaliyetlerimizi her geçen gün daha da büyüterek daha çok ihtiyaç sahibine ulaştırmaya devam edeceğiz.

Picture of Eko Uluslararası Yardım Derneği

Eko Uluslararası Yardım Derneği

Yorum bırakın

Bültenimize kaydolun.

KVKK uyarınca bildirmiş olduğunuz e-posta adresinin işleneceğini kabul ve beyan edersiniz.

Scroll to Top