Bu Bayram, Burukluğu Tebessüme Çevirme Vakti

Sosyal Medyada Paylaş

BU BAYRAM, BURUKLUĞU TEBESSÜME ÇEVİRME VAKTİ!

Bayram 8 bayram

RAMAZAN BAYRAMINIZ BİRLİK OLSUN!

Bu bayram, iyiliğe umut olsun.

EKO Uluslararası Yardım Derneği olarak sizlerin desteğiyle afet bölgelerinde çocuklarımızla bayramlaştık ve hediyeleştik. Çocuklarımızın yüzündeki tebessüm ise her şeye bedeldi. Desteklerinizin önemini daha iyi göreceğiniz fotoğraflarımızı sizlerle paylaşıp içinizi ısıtmak istiyoruz. Çok değerli bağışçılarımız. İyi ki varsınız, bağışlarınız yaşatıyor!

Sizler de bu bayram, afet bölgelerindeki kardeşlerinizle bayramlaşmak isterseniz; web sitemiz üzerinden KREDİ KARTI veya BANKA KARTI ile online bağış yapabilir, IBAN numaralarımız üzerinden EFT/HAVALE yoluyla bağışlarınızı iletebilirsiniz.

Şimdi sizleri deprem bölgesindeki çocuklarımızın sevinciyle baş başa bırakıyoruz.

Eko Uluslararası Yardım Derneği, deprem bölgesinde insani yardım faaliyetlerine ilk günden itibaren devam etmektedir. Gelen bağışlar ve destekler ile bölge insanımıza insani yardım derneği olarak imkanlarımızın sınırlarını zorlayarak destek olmaya devam edeceğiz. Yaptığınız bağışlar yaşatıyor. Emanetlerinizi yerlerine ulaştırmaya devam edeceğiz.

Dernek faaliyetlerimize ait daha fazla fotoğraf ve video arşivine ulaşmak, faaliyetlerimize yönelik daha hızlı bilgi edinmek için Instagram hesabımızı takip edin.

Picture of Eko Uluslararası Yardım Derneği

Eko Uluslararası Yardım Derneği

Yorum bırakın

Bültenimize kaydolun.

KVKK uyarınca bildirmiş olduğunuz e-posta adresinin işleneceğini kabul ve beyan edersiniz.

Scroll to Top