2022 Yılında Neler Yaptık?

Sosyal Medyada Paylaş

Eko Uluslararası Yardım Derneği Olarak 2022 Yılında Neler Yaptık?

2022 Yılında Neler Yaptık?

EIAO olarak 2022 yılında neler yaptık sizlere biraz bahsetmek isteriz. Sizlerden aldığımız emanetleri ihtiyaç sahiplerine büyük bir titizlikle ulaştırıyoruz. Kurulduğumuz 2022 yılının 2. yarısından itibaren büyük adımlar atarak emanetlerinizi ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Çıktığımız bu yolda bizi yalnız bırakmadığınız için siz değerli bağışçılarımıza çok teşekkür ederiz. İyilik her zaman kazanacak ve bunun öncüsü olmak için elimizden gelenin fazlasını her zaman yapacağız.

İnsani yardım faaliyetlerimize 2023 yılında da tam gaz devam edip daha büyük projelerde sizlerle olacağız. Biz biliyoruz ki ardımızda sıradağlar gibi duran siz bağışçılarımız oldukça iyiliğin ulaşmadığı kapı, hane kalmayacak.

EIAO; din, dil, ırk, siyasi görüş ayırt etmeksizin tüm ayırt edici, ayrıştırıcı sıfatları bir kenara bırakarak Dünya’da yaşayan her canlıya eşit mesafede olmayı kendine amaç edinmiştir. Herhangi bir siyasi görüş ve oluşumla bir bağı olmadan sadece CAN’ı olan her varlığa iyiliği ulaştırmaya devam edeceğiz.

Yaptığımız çalışmalarda bizi desteklemeye devam edin… Sizin için çok küçük yardımlar başkaları için çok büyük ihtiyaçları karşılayabilir. 2022 Haziran itibariyle yaptıklarımız sadece yapmak istediklerimizin çok küçük bir kısmı. Belirlediğimiz hedeflerde sizleri, bizimle birlikte olmaya davet ediyoruz.

Daha iyi bir dünya için el ele!

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için PROJELER sayfamızı ziyaret edin.

Katkıda bulunduğunuz projelerin sonuçlarını ve güncel projelerimizden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

Facebook – Instagram – Twitter

https://e-iao.com

https://e-iao.com/en

2022 yılında neler yaptık

What did we do in 2022 as Eko International Aid Association? As EIAO, we deliver the trusts we receive from you to those in need with great care. Since the second half of our establishment in 2022, we have taken great steps and delivered your trusts to those in need. We would like to thank you, our esteemed donors, for not leaving us alone on this journey. Kindness will always win and we will always do our best to be the pioneer of it.

We will continue our humanitarian aid activities at full throttle in 2023, and we will undertake larger projects. We know that as long as you, our donors, who stand behind us like a mountain range, there will be no door or house left where goodness does not reach.

EIAO; regardless of religion, language, race or political view, it aims to be at an equal distance to every living thing on Earth, leaving aside all distinctive and discriminating attributes. We will continue to bring goodness to every being that only has a soul, without any ties to any political view or formation.

Keep supporting us in the work we do… A little help for you can meet a huge need for others. What we have done as of June 2022 is only a small part of what we want to do. We invite you to be with us in the targets we have set.

Hand in hand for a better world!

https://e-iao.com

https://e-iao.com/en

Picture of Eko Uluslararası Yardım Derneği

Eko Uluslararası Yardım Derneği

Yorum bırakın

Bültenimize kaydolun.

KVKK uyarınca bildirmiş olduğunuz e-posta adresinin işleneceğini kabul ve beyan edersiniz.

Scroll to Top